TURLARIMIZ

Anasayfa Turlarımız YEDİGÖLLER, BOLU-ABANT TURU

YEDİGÖLLER.png

YEDİGÖLLER, BOLU-ABANT TURU

140.TL

İZNİK HAREKETLİ

01.11.2020

Turumuzun kayıtları kapanmıştır.


Genel Tur Uyarıları

  • Tur ücreti “Kişi Başı” olarak sunulmaktadır.Tur ve aktivitelerde rezervasyon zorunludur.
  • Turlar minimum kişi sayısına göre kesin hareketlidir. Acente turu %100 geri ödeme sözüyle iptal etme yetkisine sahiptir.
  • Tüm hakları “Niceaevents Turizm Pazarlama Hiz.Tic.San.Ltd.Şti. Acentesi”ne saklıdır.Tur/Aktivite fiyatları hiçbir sebeple hiçbir afişe alanda(web sitesi & Sosyal medyada)paylaşılamaz.


Yedigöller, Bolu-Abant Turu

(25 Ekim 2020 Cumartesi)

(Günübirlik)

Yedigöller, Bolu-Abant Turu Detaylari:

►Hareket Yeri: Niceaevents Turizm Ofis

Hareket Tarihi: 25 Ekim 2020

►Hareket Saati: 06:00

Kişi Başı: 140 TL

Ücrete Dahil Hizmetler:

►Gidiş- Dönüş Ulaşım

►Zorunlu Seyahat Sigortası

Covid-19 önlemiyle alakalı detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

►Batı Karadeniz’in en zengin bitki örtüsüne sahip olan Yedigöller bölgesi, daha önceden var olduğu belirlenen Bizans kalıntılarından dolayı eski dönemlerde bir yerleşim yeri olduğu belirlenen bölgeyi gezmek sizlere keyif verecek. Yedigöller adını, kuzeyden güneye doğru 1500 metre mesafede sıralanmış olan yedi gölden almıştır. Bu göller sırasıyla; Sazlı göl, İnce göl, Küçük göl, Derin göl, Büyük göl, Kuru göl ve Serin göldür.

►Bolu Abant Tabiat Parkı, yılın her ayında farklı bir manzaraya sahiptir.Şehrin karmaşasından çekip alıp temiz hava ve dinginliğe bırakıyor. Abant gölü çevresinde yapılan yürüyüşlerin tadını başka hiçbir yerde bulamayacağınızın garantisini verebiliriz. Dileyen misafirlerimiz burada çay yada kahvelerini yudumlayabilirler, hediyelik eşya dükkanlarından alışverişlerini yapabilirler.