Tekne Turu

İlkbahar - Yaz mevsimi, Nisan – Ekim ayları arasında organize ettiğimiz tekne turu ile tarihi kent İznik’i serin suları üzerinden izleyebilirsiniz. Sazlıklara ve tarihi sualtı Bazilika kalıntısına yakın geçerek uzun bir rota çiziyoruz veya alternatif rota olarak ; İznik Merkezi suları içerisinde kısa bir tur için sizi bekliyoruz.
Zaman : 1 – 3 Saat

Tarihi Gezi: Surlar ve Sırlar Turu

Her dönem organize ettiğimiz İznik tarihi turu ile 2500 yıllık yıkılmamış surları ve kentin içindeki ve dışındaki tarihi yapıları yakından inceleyebilirsiniz. Rehber eşliğindeki turumuzda merak uyandıran sırlar ile tüm medeniyetler için çok önemli kalıntılara rastlayabilirsiniz.
Zaman : 2 – 4 Saat

Çömlek Atölyesi Turu

Her dönem organize ettiğimiz çömlek atölyesi turu ile ister atölyede kendi elleriniz ile unutulmayan çömlek sanatına yön verin; ister ustamızın deneyimli ellerini keyifle izleyip kısa bir atölye havası alın. Atölyede showroom dediğimiz alanda çömlek satışları mevcuttur.
Zaman : 1 – 5 Saat

Çini Atölyesi Turu

Her dönem organize ettiğimiz Çini Atölyesi Turu ile sizin için anlaşma sağladığımız en kibar çinicilerimizle sohbet ederken, çini oluşumunu yakın inceleyerek aynı zamanda kendi ellerinizle kendi çininizi yapabileceksiniz.
Zaman : 1 – 2 Saat

Kanyon Turu: Yürüyüş & Kuzu Çevirme

Her dönem organize ettiğimiz Kanyon Turu ile yürüyüş sonrası yöreye ait lezzetleri tadabileceğimiz rotamızda bol bol temiz hava alacağınız aktivite unutamayacağınız deneyimleriniz arasında yer alacaktır.
(Not : Kuzu çevirme için rezervasyon yapılmalıdır, bilgi alınız)
Zaman : 3 – 6 Saat

İznik Zeytin Hasatı Turu

Aktivite Ekim & Kasım & Aralık aylarında hasat döneminde gerçekleşmektedir. Doğanın muhteşem gücü en dayanıklı sebze olan zeytinin asla ziyan olmamasını, dalından zeytin toplama deneyimi ile zeytinyağına dönüşümünü yakından inceleyebilirsiniz.
Zaman : 2 – 3 Saat

Nefesle Yeniden Doğuş Turu

Artık hep aynı tekrarları yaşamak istemiyorsan… Huzur ve mutluluğu yaşamına katmak istiyorsan… Yenilenmek ve içselleşmek için karmaşaların içinde, geçmişin acısı ve geleceğin kaygısından kurtulmak için… Yeniden doğuş, bütünüyle yenilenme ve şifalanma Nefesle mümkün!
Zaman : 4 – 6 Saat

İznik Kuzey Köyleri Turu

Her dönem organize ettiğimiz köy havası turu ile unutulmaya yüz tutmuş ata yadigarı 150 yıllık tarihi değirmenden elde edilen un ile köy lezzetlerini tadıyoruz. Organik lezzetin durağı İznik’te bu deneyim unutamayacağınız anılar arasına kaydedebilirsiniz.
Zaman : 4 – 6 Saat